Čištění exteriérů aut

Mobilní, ekologické, biologicky odbouratelné ruční mytí vozidel. Nanotechnologie na bázi přírodních polymerů s obsahem včelího vosku. 

Technologie BEZVODY.cz je ekologická a šetrná k Vašim vozům.

Jak to funguje?

Jde o unikátní nanotechnologii na bázi přírodních polymerů, kterou lze nanést na jakýkoliv neporézní povrch. Emulze vytlačí jednotlivé částice nečistot a oddělí je od ošetřovaného povrchu. Vyčištěná místa jsou vyplněna ochrannou vrstvou. V prvním kroku je přípravek nanesen na čištěný povrch vozu a nečistoty se setřou do speciální utěrky z mikrovlákna. V druhém kroku je vosk obsažený v přípravcích rozleštěn.

Vosk Vaše auto ochrání před nečistotami, bude lépe chráněno a získá vysoký lesk. Naši proškolení pracovníci a dodržení technologického postupu je zárukou, že Váš vůz bude ošetřen bez rizika poškození.

Pro co nejlepší ochranu celého Vašeho vozu také provádíme aplikaci nejmodernějších přípravků na bázi nanotechnologií.

Zajímavosti

Odborníci se shodují, že s novým vozem by se do kartáčové myčky nemělo jezdit minimálně první rok, než autolak tzv. vyzraje. Dlouhodobé využívání kartáčové myčky poškozuje lak a vytváří na karoserii reliéf. Pokud Vám na Vašem vozu skutečně záleží, je ruční mytí jasnou volbou. Proč však ztrácet čas a do ručních myček jezdit, když si můžete kvalitní servis objednat k Vám domů, do práce 

Výhodou mobilní technologie BEZVODY.cz je i to, že umyjeme auto jakéhokoliv rozměru (SUV, MPV, karavan). Nezáleží ani na tom, zda máte na voze přidány další prvky, jako zahrádka, ochranný rám. Specialitou této technologie je mytí motocyklů.

 

"Víte, že naše "tekuté stěrače" vydrží minimálně půl roku?”

Objednat službu

Máte špinavé auto? A jste z Prahy, Brna, Vyškova a okolí? Rádi Vám ho umyjeme. Přijedeme, vyčistíme, odjedeme.