Technologie

Technologie BEZVODY.cz je ekologická a šetrná k Vašim vozů. Odborníci se shodují, že s novým vozem by se do kartáčové myčky nemělo jezdit minimálně první rok, než autolak tzv. vyzraje. Dlouhodobé využívání kartáčové myčky poškozuje lak a vytváří na karoserii reliéf. Pokud Vám na Vašem vozu skutečně záleží, je ruční mytí jasnou volbou. Proč však ztrácet čas a do ručních myček jezdit, když si můžete kvalitní servis objednat k Vám. 

Výhodou mobilní technologie BEZVODY.cz je i to, že umyjeme auto jakéhokoliv rozměru (SUV, MPV, karavan). Nezáleží ani na tom, zda máte na voze přidány další prvky, jako zahrádka, ochranný rám. Specialitou této technologie je mytí motocyklů.

 

Jak to funguje?

Jde o unikátní formuli na bázi polymerů, kterou lze nanést na jakýkoliv neporézní povrch. Emulze vytlačí jednotlivé částice nečistot a oddělí je od ošetřovaného povrchu. Vyčištěná místa jsou vyplněna ochrannou vrstvou. V prvním kroku je přípravek WOW nanesen na čištěný povrch vozu a nečistoty se setřou do speciální utěrky z mikrovlákna. V druhém kroku je vosk obsažený v přípravcích WOW Shine rozleštěn. Naši proškolení pracovníci a dodržení technologického postupu je zárukou, že Váš vůz bude ošetřen bez rizika poškození.

Exteriéry a interiéry

Mobilní mycí servis BEZVODY.cz je vhodný nejen pro ruční mytí karoserií, ale také pro kompletní očistu interiéru vozů. Pro co nejlepší ochranu celého Vašeho vozu také provádíme aplikaci nejmodernějších přípravků na bázi nanotechnologií.

 

"Víte, že naše "tekuté stěrače" vydrží minimálně půl roku?”

Objednat službu

Máte špinavé auto? Rádi Vám ho umyjeme, bez nepořádku...