Nano autokosmetika - doplňkové služby

Nanotechnologie dnes nalézají uplatnění v mnoha oblastech jako je elektronika, zdravotnictví, textilní průmysl a také automobily. U všech našich programů používáme k mytí nanotechnologii na bázi přírodních polymerů. Dále také používáme rozšířenou řadu nanotechnologické kosmetiky při objednání doplňkových služeb.

 • Produktová řada Nano4Car je profesionální nano autokosmetika, která nabízí komplexní systém ochrany dopravních prostředků.
 • Ucelené řešení povrchové úpravy jednotlivých komponent osobních, užitkových a nákladních automobilů.

Špičková nano ochrana karoserie i autolaku

Naše přípravky nahrazují svými vlastnostmi autovosky, tekuté stěrače nebo jiné impregnace, které působí krátkodobě a s omezeným účinkem. Nano autokosmetika je určena pro autolak, skla, hliníková kola, pro ošetření plastových dílů, a dalších autokomponentů. Nano spreje, vosky a další přípravky nabízejí přidanou hodnotu v podobě snadné každodenní údržby i udržení pořádku v autě (prach, popel, otisky prstů,..). Navíc ošetřené povrchy získávají vyšší lesk a odolnost proti zašpinění. Po aplikaci je třeba počítat s tím, že ošetřené povrchy by po dobu několika hodin neměly přijít do kontaktu s vodou! 

NanoCover

 • Impregnační polymerová pasta s UV ochranou.
 • Vytváří "efekt zrcadla",  rozjasňuje barvy a prodlužuje lesk povrchu.

Přípravek byl speciálně vytvořen pro údržbu a ochranu nových barev a laků. Na povrchu se vytvoří hydrofobní ultratenká neviditelná vrstva s vysokou povrchovou energií, která zamezuje následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a vzdoruje také poškrábání a nárazům. Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění.

NanoRevital

 • Polymerová ochrana a renovace autolaků.
 • Hloubkové čištění a následná nanoochrana lakovaných povrchů.

Díky revoluční technologii dokážeme zrenovovat povrch a rozjasnit barvy karoserie Vašeho vozu. Na povrchu ošetřeném NanoRevitalem se po aplikaci vytvoří ultra tenká neviditelná hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění, ale také proti poškrábání a nárazům. Ošetřený povrch je po aplikaci velmi odolný proti vlivu chemických čisticích prostředků. 

Nano Glass Protection

 • Tekuté stěrače, které opravdu vydrží.
 • Lepší výhled - větší bezpečnost - usnadňují bezpečnou jízdu za deště.

Aplikace chrání ošetřený povrch před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou např. déšť, hmyz, ptačí trus, námraza, vodní kámen. Na skle se po aplikaci vytvoří ultratenká nanovrstva, která má tzv. samočisticí schopnost – lotosový efekt. Trvanlivost min. 10 000 km / 6 měsíců.

Ochrana textilií a kůže

 • Vysoce hydrofobní ochrana textilu a kůže.
 • Plně transparentní, bez vnějších projevů.

Transparentní impregnační nátěr na bázi nanočástic, který vytváří vysoce hydrofobní ochranu textilu a kůže. Ošetřený materiál je prodyšný a chrání ošetřený povrch před vnějšími vlivy, jako jsou např. různé druhy nečistot, voda a jiné kapalné látky. Vhodné k ošetření ausedaček, dětských sedaček, ale i oblečení nebo obuvi.

NanoCockpit

 • Čištění a renovace vnitřních plastů.
 • V jednom kroku myje, čistí a regeneruje plastové díly.

Běžné cockpitové spreje obsahují silikon, který následně pokryje povrch lesklým a mastným filmem. NanoCockpit je jiný! Na ošetřeném povrchu vytvoří ultratenkou vrstvu nanovosku, která chrání ošetřený povrch před vlivem vody, špíny a jiného znečištění. Díky antistatickému účinku výrazně odpuzuje prachové částice. 

 

Používáme produkty od Anker Technology s.r.o., Alori a další. Kromě aplikace kvalitní nano autokosmetiky nabízíme také ruční mytí aut.

 

Aplikujeme v naší provozovně nebo u Vás.

Objednat službu

Máte špinavé auto? Rádi Vám ho umyjeme, bez nepořádku...