Čištění interiérů aut

Věřili byste, že lidé v dopravních zácpách prostojí přes 90 dní svého života? Právě interiér Vašeho vozu je prostor, kde trávíte hodně času, dbejte proto na své pohodlí i bezpečnost. Postaráme se Vám o průzračná skla, čistý interiér a zdravé prostředí. Nabízíme profesionální čištění aut a při práci dbáme na každý detail.

Profesionální čištění interiéru auta

Nabízíme ekologické čištění interiérů aut, které zahrnuje čištění autosedaček, palubní desky nebo podlah vašeho vozu. Profesionální péči nabízíme nejen jednotlivým vozům, ale i celým firemním flotilám. Objednejte si náš mobilní tým nebo navštivte naši provozovnu v Praze a přesvědčte se o kvalitě našich profesionálních služeb.

Výhody čištění autosedaček u nás

Za použití speciálních čistících prostředků zbavíme vaše látkové i kožené sedačky drobných i větších nečistot a sedačky budou suché během jedné hodiny. Váš vůz bude díky našemu pracovnímu týmu opět jako nový. Využít můžete také našich dalších služeb, například ručního mytí nebo aplikaci nano autokosmetiky, pro co nejlepší ochranu Vašeho vozu.

 

 Vysátí vozu včetně kufru

  • Jsme nezávislí na připojení k externím zdrojům elektrické energie.
  • Naše výkonné vysavače si poradí i s chlupy Vašich mazlíčků.

Ošetření vnitřních plastů

  • Námi požívané produkty byly vyvinuty speciálně pro ošetření vnitřních plastů v interiérech, jsou biologicky odbouratelné a bezpečné. 
  • Zásadně nepoužíváme běžné cockpitové spreje obsahující silikon, který následně pokryje povrch lesklým a mastným filmem.

Tepování autosedaček

  • V rámci mobilního mytí provádíme tepování sedaček Vašeho vozu čistícími prostředky na bázi nanotechnologií.
  • Autosedačky jsou suché během jedné hodiny.

 Provonění interiéru vozů

  • Prostředek Nano AntiOdor pro čištění vozidel zápach nepřekrývá, ale ničí ho rozložením molekul pachu, čímž je zamezeno jejich dalšímu šíření prostorem.

 Bezchlórová desinfekce

  • Prevence proti vzduchem šiřitelným onemocněním.

 

 

Víte, že v rámci mobilního mytí i impregnujeme sedačky prostředkem na bázi nanotechnologií?

Objednat službu

Máte špinavé auto? Rádi Vám ho umyjeme, bez nepořádku...