Čištění interiérů aut

Interiér Vašeho vozu je prostor, kde trávíte hodně času a vy si zasloužíte pohodlí a čistotu. Postaráme se Vám omčistý interiér a zdravé prostředí. Nabízíme profesionální čištění a při práci dbáme na každý detail.

 

Profesionální čištění interiéru auta

Nabízíme ekologické čištění interiérů aut, které zahrnuje čištění autosedaček, palubní desky, oken z vnitří strany nebo podlah Vašeho vozu. Nevynecháme sloupky, prahy i špatně dostupná místa. Profesionální péči nabízíme nejen jednotlivým vozům, ale i celým firemním flotilám. Objednejte si náš mobilní tým k Vám domů nebo třeba do práce. Navštívit můžete také naši provozovnu v Praze.

Výhody čištění autosedaček u nás

Za použití speciálních čistících prostředků zbavíme vaše látkové i kožené sedačky drobných i větších nečistot. Váš vůz bude díky našemu pracovnímu týmu opět jako nový. Využít můžete také našich dalších služeb, například ručního mytí nebo aplikaci nano autokosmetiky, pro co nejlepší ochranu Vašeho vozu.

 Vysátí vozu včetně kufru

  • Naše výkonné vysavače si poradí i s chlupy Vašich mazlíčků.

Ošetření vnitřních plastů

  • Námi požívané produkty byly vyvinuty speciálně pro ošetření vnitřních plastů v interiérech, jsou biologicky odbouratelné a bezpečné. 
  • Zásadně nepoužíváme běžné cockpitové spreje obsahující silikon, který následně pokryje povrch lesklým a mastným filmem.

Tepování autosedaček

  • V rámci mobilního mytí provádíme tepování sedaček Vašeho vozu čistícími prostředky na bázi nanotechnologií.

 Provonění interiéru vozů

  • Prostředek Nano AntiOdor pro čištění vozidel zápach nepřekrývá, ale ničí ho rozložením molekul pachu, čímž je zamezeno jejich dalšímu šíření prostorem.

 Ozonová dezinfekce interiéru

  • Ničí viry, bakterie, spóry, plísně a další patogeny. 

 

Vyberte si z našich programů a doplňkových služeb to pravé pro Vás. 

 

Víte, že v rámci mobilního mytí i impregnujeme sedačky prostředkem na bázi nanotechnologií?

Objednat službu

Máte špinavé auto? Rádi Vám ho umyjeme, bez nepořádku...